НАДРІЧНЕ - наше рідне село   
Сайт села Надрічне (до 1946 року Дрищів) Бережанського району Тернопільської області - батьківщини Митрополита Галицького та Архиєпископа Львівського - предстоятеля Української Греко-Католицької Церкви Спиридона Литвиновича (1810 - 1869)
                                            
RSS       
PDA
Каталог статей
Авторизація

Сьогодення села

Установи села

Історія села

Спиридон Литвинович

Карти села

Інтернет-описи села

Хмарка тегів
 

Календар

Архів записів

Пошук на сайті


Пошук (google)


Наша кнопка



Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Flag Counter


Швидке спілкування
200

Вітаю Вас, Гість · RSS 18 Жовтня 2018, 00:39

Головна » Статті » Футбол » 2010-2012

Чемпіонат Бережанського району - 2012
 
                    І коло                    
 
     1 тур. 20 травня
«Жуків – Лапшин» – «За Україну» (Бережани) 2:4
«Біще» – «Саранчуки» 2:0
«Куропатники» – «Жива земля» (Потутори) 1:0
«Уніка – Лісники» – «Вільховець» 0:0
«Котів» – «Божиків» 3:3
«Будівельник» (Підвисоке) – «Тростянець» 3:2
 
     2 тур. 27 травня
«Саранчуки» – «Вільховець» 1:1
«За Україну» (Бережани) – «Божиків» 1:1
«Надрічне» – «Тростянець» –:+
«Жуків – Лапшин» – «Будівельник» (Підвисоке) 3:2
«Біще» – «Котів» 0:3
«Куропатники» – «Уніка – Лісники» 1:1
 
     3 тур. 3 червня
«Біще» – «Надрічне» 4:3
«Куропатники» – «За Україну» (Бережани) 5:1
«Котів» – «Жива земля» (Потутори) 1:1
«Будівельник» (Підвисоке) – «Вільховець» 3:0
«Тростянець» – «Божиків» 0:7
 
     4 тур. 10 червня
«Божиків» – «Будівельник» (Підвисоке) 1:2
«Вільховець» – «Котів» 1:3
«Уніка – Лісники» «Жива земля» (Потутори) 5:3
«Саранчуки» – «Куропатники» 1:3
«За Україну» (Бережани) – «Біще» 4:1
«Надрічне» – «Жуків – Лапшин» 5:3
 
     5 тур. 17 червня
«Куропатники» – «Жуків – Лапшин» 10:1
«Уніка – Лісники» «Надрічне» 13:0
«Котів» – «За Україну» (Бережани) 1:2
«Будівельник» (Підвисоке) – «Саранчуки» 0:1
«Тростянець» – «Жива земля» (Потутори) 1:2
«Божиків» – «Вільховець» 4:2
 
     6 тур. 24 червня
«Вільховець» – «Тростянець» 3:1
«Жива земля» (Потутори) – «Будівельник» (Підвисоке) 4:2
«Саранчуки» – «Котів» 0:1
«За Україну» (Бережани) – «Уніка – Лісники» 1:0
«Надрічне» – «Куропатники» 1:8
«Жуків – Лапшин» – «Біще» 0:2
 
     7 тур. 1 липня
«Уніка – Лісники» – «Біще» 3:2
«Котів» – «Жуків – Лапшин» 6:1
«Будівельник» (Підвисоке) – «Надрічне» 5:1
«Божиків» – «Саранчуки» 2:0
«Тростянець» – «За Україну» (Бережани) 0:3
«Вільховець» – «Жива земля» (Потутори) 4:1
 
     8 тур. 8 липня
«Жива земля» (Потутори) – «Божиків» 5:1
«Саранчуки» – «Тростянець» 10:0
«За Україну» (Бережани) – «Будівельник» (Підвисоке) 7:2
«Надрічне» – «Котів» 4:5
«Жуків – Лапшин» – «Уніка – Лісники» 0:6
«Біще» – «Куропатники» 1:3
 
     9 тур. 15 липня
«Будівельник» (Підвисоке) – «Біще» 1:1
«Тростянець» – «Жуків – Лапшин» 1:3
«Божиків» – «Надрічне»  4:1
«Вільховець» – «За Україну» (Бережани) 0:2
«Жива земля» (Потутори) – «Саранчуки» 2:6
 
     10 тур. 22 липня
«За Україну» (Бережани) – «Жива земля» (Потутори) 1:1
«Надрічне» – «Вільховець» 3:2
«Жуків – Лапшин» – «Божиків» 2:2
«Біще» – «Тростянець» 5:2
«Куропатники» – «Будівельник» (Підвисоке) 9:1
«Уніка – Лісники» – «Котів» 1:3
 
     11 тур. 29 липня
«Будівельник» (Підвисоке) – «Уніка – Лісники» 1:8
«Божиків» – «Біще» 4:1
«Тростянець» – «Куропатники» 0:8
«Вільховець» – «Жуків – Лапшин» 2:0
«Жива земля» (Потутори)«Надрічне» 2:1
«Саранчуки» – «За Україну» (Бережани) 1:1
 
     12 тур. 5 серпня
«Надрічне» – «Саранчуки» 3:6
«Жуків – Лапшин» – «Жива земля» (Потутори) 2:3
«Біще» – «Вільховець» 1:3
«Куропатники» – «Божиків» +:–
«Уніка – Лісники» – «Тростянець» 12:0
«Котів» – «Будівельник» (Підвисоке) 3:1
 
     13 тур. 12 серпня
«Тростянець» – «Котів» 2:7
«Божиків» – «Уніка – Лісники» 1:6
«Вільховець» – «Куропатники» 2:2
«Жива земля» (Потутори) – «Біще» 0:1
«Саранчуки» – «Жуків – Лапшин» 3:1
«Надрічне» «За Україну» (Бережани) 0:3
  
                    ІІ коло                    
 
     14 тур. 26 серпня
«За Україну» (Бережани) – «Жуків – Лапшин» 4:1
«Саранчуки» – «Біще» 3:1
«Жива земля» (Потутори) – «Куропатники» 2:3
«Вільховець» – «Уніка – Лісники» 0:0
«Божиків» – «Котів» 1:5
«Тростянець» – «Будівельник» (Підвисоке) 4:2
 
     15 тур. 2 вересня
«Вільховець» – «Саранчуки» 1:2
«Божиків» – «За Україну» (Бережани) 1:0
«Будівельник» (Підвисоке) – «Жуків – Лапшин» 4:2
«Котів» – «Біще» 4:0
«Уніка – Лісники» – «Куропатники» 0:0
 
     16 тур. 9 вересня
«Надрічне» – «Біще» 3:2
«За Україну» (Бережани) – «Куропатники» 2:2
«Саранчуки» «Уніка – Лісники» 0:3
«Жива земля» (Потутори) – «Котів» 2:2
«Вільховець» – «Будівельник» (Підвисоке) 6:1
«Божиків» – «Тростянець» 4:3
 
     17 тур. 16 вересня
«Будівельник» (Підвисоке) – «Божиків» 3:2
«Котів» – «Вільховець» +:–
«Жива земля» (Потутори) «Уніка – Лісники» 1:6
«Куропатники» – «Саранчуки» 2:3
«Біще» – «За Україну» (Бережани) 1:3
«Жуків – Лапшин» «Надрічне» 2:0
 
     18 тур. 23 вересня
«Жуків – Лапшин» – «Куропатники» 2:3
«Надрічне» «Уніка – Лісники» 1:6
«За Україну» (Бережани) – «Котів» 2:5
«Саранчуки» – «Будівельник» (Підвисоке) 1:1
«Жива земля» (Потутори) – «Тростянець» 4:1
«Вільховець» – «Божиків» 2:0
 
     19 тур. 30 вересня
«Тростянець» – «Вільховець» 0:4
«Будівельник» (Підвисоке) «Жива земля» (Потутори) 0:2
«Котів» – «Саранчуки» 0:1
«Уніка – Лісники» – «За Україну» (Бережани) 2:2
«Куропатники» «Надрічне» 9:1
«Біще» – «Жуків – Лапшин» 4:2
 
     20 тур. 7 жовтня
«Біще» «Уніка – Лісники» 0:5
«Жуків – Лапшин» – «Котів» 1:3
«Надрічне» – «Будівельник» (Підвисоке) 2:1
«Саранчуки» – «Божиків» +:–
«За Україну» (Бережани) – «Тростянець» 3:1
«Жива земля» (Потутори) – «Вільховець» 0:0
 
     21 тур. 14 жовтня
«Божиків» «Жива земля» (Потутори) –:+
«Тростянець» – «Саранчуки» 0:4
«Будівельник» (Підвисоке) – «За Україну» (Бережани) 2:5
«Котів» «Надрічне» 8:2
«Уніка – Лісники» – «Жуків – Лапшин» +:–
«Куропатники» – «Біще» 5:0
 
     22 тур. 21 жовтня
«Куропатники» – «Котів» 1:1 
«Біще» – «Будівельник» (Підвисоке) 5:3 
«Жуків – Лапшин» – «Тростянець» 1:3
«Надрічне» – «Божиків» +:–
«За Україну» (Бережани) – «Вільховець» 0:1 
«Саранчуки» – «Жива земля» (Потутори) 3:2
 
     23 тур. 28 жовтня
«Жива земля» (Потутори) – «За Україну» (Бережани) 1:5
«Вільховець» «Надрічне» +:–
«Божиків» – «Жуків – Лапшин» –:+
«Тростянець» – «Біще» 2:2
«Будівельник» (Підвисоке) – «Куропатники» 4:4
«Котів» «Уніка – Лісники» 1:2
 
     24 тур. 4 листопада 
«Уніка – Лісники» – «Будівельник» (Підвисоке) 5:1
«Біще» – «Божиків» +:–
«Куропатники» – «Тростянець» 7:5
«Жуків – Лапшин» – «Вільховець» 2:2
«Надрічне» «Жива земля» (Потутори) 1:3
«За Україну» (Бережани) – «Саранчуки» 0:3
 
     3 тур. 11 листопада 
«Уніка – Лісники» – «Саранчуки» 2:2

     9 тур. 11 листопада 
«Котів» – «Куропатники» 1:1

     15 тур. 11 листопада 
«Тростянець» – «Надрічне» 3:0

     25 тур. 18 листопада 
«Саранчуки» «Надрічне» +:–
«Жива земля» (Потутори) – «Жуків – Лапшин» –:+
«Вільховець» – «Біще» 4:2
«Божиків» – «Куропатники» –:+
«Тростянець» – «Уніка – Лісники» 1:2
«Будівельник» (Підвисоке) – «Котів» 5:9
 
     26 тур. 25 листопада 
«Котів» – «Тростянець» 3:1
«Уніка – Лісники» – «Божиків» +:–
«Куропатники» – «Вільховець» 4:2
«Біще» – «Жива земля» (Потутори) +:–
«Жуків – Лапшин» – «Саранчуки» 2:4
«За Україну» (Бережани) – «Надрічне» +:–

Категорія: 2010-2012 | Додав: NADRICHNE (10 Червня 2012)
Переглядів: 1397 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
avatar
2 Abelpisiskile • 07:54, 26 Вересня 2012
Привет!
avatar
1 neannagicyday • 02:26, 21 Вересня 2012
Hello
avatar


Безкоштовний каталог сайтів Каталог MyList.com.ua Каталог україномовних сайтів Україна онлайн LogUA-Сервіс статистики та рейтинг україномовних сайтів. Топ сайтів України. Каталог
сайтів України Каталог веб ресурсів Тернопільщини
При будь-якому використанні матеріалів сайту активне посилання на сайт є обов' язковим!

Всі права захищені © 2012-2018   NADRICHNE.ORG.UA   NADRICHNE.AT.UA