НАДРІЧНЕ - наше рідне село   
Сайт села Надрічне (до 1946 року Дрищів) Бережанського району Тернопільської області - батьківщини Митрополита Галицького та Архиєпископа Львівського - предстоятеля Української Греко-Католицької Церкви Спиридона Литвиновича (1810 - 1869)
                                            
RSS       
PDA
Авторизація

Сьогодення села

Установи села

Історія села

Спиридон Литвинович

Карти села

Інтернет-описи села

Хмарка тегів
 

Календар

Архів записів

Пошук на сайті


Пошук (google)


Наша кнопкаСтатистика
Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0

Flag Counter


Швидке спілкування
200

Вітаю Вас, Гість · RSS 19 Березня 2018, 23:31

Головна » 2016 » Травень » 18 » Які інвестпроекти реалізовуватимуть у Тернопільській області?
19:42
   Які інвестпроекти реалізовуватимуть у Тернопільській області?

Цьогоріч на розгляд регіональної комісії місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування подано 300 інвестиційних проектів. За підсумками конкурсного відбору до узагальненого переліку включено 59 проектів.
В листі голови Тернопільської ОДА Степана Барни до голови облради Віктора Овчарука йдеться про те, що в перелік включили 7 інвестпроектів у сфері ЖКГ. Зокрема, реконструкція очисних споруд у Почаєві, Ланівцях, Підгайцях і Копичинцях. Заплановано будівництво системи водопостачання у Борщеві, реконструкцію системи кнаалізації селища Товсте Заліщицького району, а також реконструкцію дамби Тернопільського ставу.

«У галузі охорони здоров’я налічується 8 інвестиційних проектів, які спрямовані на:
  • завершення реконструкції лікарняного корпусу під інфекційне відділення для дітей і дорослих та приміщення кафедри медичного університету з прибудовою сходової клітки та ліфта, що дасть змогу відкрити 30 боксованих палат на 60 ліжко-місць та забезпечить робочими місцями 48 спеціалістів;
  • продовження реконструкції радіологічного корпусу з надбудовою під розміщення лабораторного комплексу та централізованої стерилізації КЗ ТОР «Тернопільська університетська лікарня» з метою покращення умов проведення лабораторних досліджень, досягнення високого рівня лабораторних досліджень, впровадження новітніх технологій в даній галузі відповідно до європейських стандартів, централізація лабораторної служби з метою фінансової та кадрової оптимізації;
  • будівництво оперативно-диспетчерської служби (ОДС) центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Тернопільській області та підключення ОДС до телекомунікаційної мережі загального користування, що дасть змогу надання населенню доступної, якісної, своєчасної медичної допомоги;
  • реконструкцію будівлі поліклініки Чортківської районної лікарні на 850 відвідувань на зміну, а також 2 ФАПів – у селах Глібів Гусятинського та Високе Монастирського районів.
Також передбачено будівництво біологічних очисних споруд Микулинецької обласної фізіотерапевтичної лікарні реабілітації, які перебувають у зруйнованому стані та не здатні нормально функціонувати.
Крім того планується здійснити реконструкцію з утепленням фасадів та влаштуванням шатрового даху гуртожитку Чортківського медичного коледжу з метою покращення умов проживання 450 студентів та забезпечення енергозбереження на рівні 30-40%.
У галузі освіти понад 20 проектів спрямовані на впровадження енергозберігаючих заходів, зокрема реконструкцію паливних, систем опалення, комплексну заміну вікон, дверей та покрівлі, а саме:
  • у загальноосвітніх школах сіл Вільховець, Літятин, Надрічне, Урмань, Тростянець, Куропатники, Слов’ятин, Рекшин, Мечищів, Нараїв, Жуків Бережанського району;
  • загальноосвітніх школах Збороав, Хоросткова, сіл Увисла, Глібова Гусятинського району, Зарубинець, Кобилля Збаразького району, Людвищ Шумського району.
З інвестиційні проекти передбачають реконструкцію даху спортивних залів загальноосвітніх шкіл сіл Старий Вишнівець, Вищі Луб’янки Збаразького району та Ангелівка Тернопільського району.
2 проекти – по реконструкції та капітальному ремонті дитячих садочків в с. Стінка Бучацького району та с. Жабиння Зборівського району.
5 проектів передбачають будівництво та реконструкцію загальноосвітніх закладів, а саме: будівництво школи в с. Горигляди Монастириського району, реконструкція гімназії у м. Бучач, шкіл в селах Звиняч, Ягільниця Чортківського району та в с. Почапинці Тернопільського району.
У галузі культури пропонується реалізувати 7 інвестиційних проектів: завершити реконструкцію районного будинку культури та районної бібліотеки для дорослих у Борщеві та районного будинку культури в Зборові.
Також очікується реконструкція будинків культури в селах Котів Бережанського району, Ангелівка Тернопільського району, Улашківці Чортківського району та капітальний ремонт клубів у Кудобинцях Зборівського та Трибухівцях Бучацького районів.
У галузі соціального захисту є 2 проекти: реконструкція стаціонарного відділення Шумського терцентру соціального обслуговування пенсіонерів і одиноких громадян в с. В. Дедеркали Шумського району (що забезпечить створення 40 додаткових ліжко-місць для потребуючих одиноких громадян), а також завершення будівництва притулку для дітей при «Свято- Троїцькому Духовному центрі на честь князя Д. Галицького» у Тернополі.
За попередніми даними, після додаткового опрацювання, Міжвідомчою комісією з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, вимогам законодавства, відхилено 2 інвестиційні проекти, зокрема «Завершення будівництва притулку для дітей при «Свято-Троїцькому Духовному центрі на честь князя Д. Галицького» у Тернополі» та «Капітальний ремонт дитячого садка в с. Жабиня Зборівського району».

Олеся ЯКУШКО

http://vilne.org.ua/2016/05/%D1%8F%D0%BA%D1%96-%D1%96%D0%BD%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8-%D1%80%D0%B5%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BC%D1%83%D1%82%D1%8C/

Переглядів: 164 | Додав: NADRICHNE | Теги: школа | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0
avatar


Безкоштовний каталог сайтів Каталог MyList.com.ua Каталог україномовних сайтів Україна онлайн LogUA-Сервіс статистики та рейтинг україномовних сайтів. Топ сайтів України. Каталог
сайтів України Каталог веб ресурсів Тернопільщини
При будь-якому використанні матеріалів сайту активне посилання на сайт є обов' язковим!

Всі права захищені © 2012-2018   NADRICHNE.ORG.UA   NADRICHNE.AT.UA