НАДРІЧНЕ - наше рідне село   
Сайт села Надрічне (до 1946 року Дрищів) Бережанського району Тернопільської області - батьківщини Митрополита Галицького та Архиєпископа Львівського - предстоятеля Української Греко-Католицької Церкви Спиридона Литвиновича (1810 - 1869)
                                            
RSS       
PDA

Авторизація

Сьогодення села

Установи села

Історія села

Спиридон Литвинович

Карти села

Інтернет-описи села

Хмарка тегів
 

Календар

Архів записів

Пошук на сайті


Пошук (google)


Наша кнопка



Статистика
Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Flag Counter


Швидке спілкування

Вітаю Вас, Гість · RSS 25 Січня 2021, 21:10

Головна » 2020 » Грудень » 15 » Троє без втрачених очок, троє без здобутих
18:47
   Троє без втрачених очок, троє без здобутих
ІV Відкритий чемпіонат Бережанського району з футзалу 
ПОВНА СТАТИСТИКА: 
ФУТЗАЛ 2020. День перший: 13 грудня 
***
Матч 1 «ВЕРХНЯ ЛИПИЦЯ» - «НАШЕ МАЙБУТНЄ-1» 2:4 (перший тайм 0:2)
Арбітри: Віталій БУНЯК, Ігор ГАРАС
«Верхня Липиця»: 1. Самарик Назарій, 10. Андрусишин Віктор (к), 28. Галушка Роман, 4. Москаль Степан, 7. Каспрук Михайло – перша п’ятірка; 9. Конь Тарас, 22. Хорощак Роман, 6. Магмет Назарій.
«Наше майбутнє-1»: 1. Колодка Нестор, 7. Швець Ігор (к), 14. Герасимів Володимир, 2. Мирний Іван, 17. Зелінський Ярослав – перша п’ятірка; 15. Гарас Андрій, 5. Матвіїшин Юрій, 77. Валько Ярослав, 10. Здирко Андрій, 12. Панашій Петро.
М'ячі забивали: Каспрук Михайло (17 хв.), Хорощак Роман (30 хв.) – Швець Ігор (3 хв.), Валько Ярослав (11, 21 хв.), Матвіїшин Юрій (25 хв.).
Попередження: Москаль Степан (22 хв.), Конь Тарас(27 хв.), Андрусишин Віктор (27 хв.) – Матвіїшин Юрій (25 хв.), Колодка Нестор (28 хв.).



***
Матч 2 «РОГАТИН» - «ЛІСНИКИ-1» 4:0 (перший тайм 3:0)
Арбітри: Ігор ГАРАС, Віталій БУНЯК
«Рогатин»: 31. Сивак Роман, 20. Рихлевич Максим (к), 2. Пипчак Віталій, 7. Горинь Володимир, 5. Качур Ярослав – перша п’ятірка; 9. Корендович Ростислав, 21. Меренько Ігор, 1. Гнатків Мар’ян, 10. Чубатюк Тарас, 12. Сигут Роман.
«Лісники-1»: 1. Білик Олег, 5. Волков Валентин, 2. Макаров Олег (к), 11. Мединський Ігор, 7. Сипень Сергій – перша п’ятірка; 4. Захарків Микола, 22. Луговий Анатолій, 6. Дубляниця Ростислав, 10. Хомецьккий Олександр.
М'ячі забивали: Горинь Володимир (3, 15, 19 хв.), Пипчак Віталій (6 хв.).
Попередження: Рихлевич Максим (14 хв.), Сигут Роман (18 хв.) – Сипень Сергій (11 хв.), Дубляниця Ростислав (23 хв.).



***
Матч 3 «КУРОПАТНИКИ-2» - «НАДРІЧНЕ» 2:5 (перший тайм 1:2)
Арбітри: Віталій БУНЯК, Ігор ГАРАС
«Куропатники-2»: 69. Петрик Андрій, 13. Фльонц Тарас, 7. Яцик Віталій (к), 22. Стефінів Ігор, 11. Макух Олег – перша п’ятірка; 8. Жига Віталій, 15. Баран Павло, 99. Макух Дмитро, 55. Глубіш Назар, 19. Заболотний Микола, 2. Макух Назар, 3. Сисак Іван, 10. Футка Назар.
«Надрічне»: 1. Шведецький Василь, 3. Дидик Віталій, 8. Кушлик Віталій, 11. Кадубець Назарій, 17. Савчук Михайло (к) – перша п’ятірка; 7. Савчук Іван, 9. Подоляк Віктор, 13. Куш Василь, 20. Легета Михайло.
М'ячі забивали: Яцик Віталій (3 хв.), Макух Олег (23 хв.) – Савчук Михайло (6, 9, 26 хв.), Дидик Віталій (17 хв.), Куш Василь (28 хв.).
Попередження: – Савчук Михайло (8 хв.).



***
Матч 4 «НАШЕ МАЙБУТНЄ-1» - «УРАГАН» 7:1 (перший тайм 4:1)
Арбітри: Віталій БУНЯК, Ігор ГАРАС
«Наше майбутнє-1»: 1. Колодка Нестор, 7. Швець Ігор (к), 14. Герасимів Володимир, 2. Мирний Іван, 17. Зелінський Ярослав – перша п’ятірка; 15. Гарас Андрій, 5. Матвіїшин Юрій, 77. Валько Ярослав, 10. Здирко Андрій, 12. Панашій Петро.
«Ураган»: 11. Гевко Іван (к), 70. Цісельський Олег, 15. Курманський Мар’ян, 5. Семенів Іван, 9. Кияк Віталій – перша п’ятірка; 10. Олійник Юрій, 13. Гуменюк Петро, 1. Бай Тарас.
М'ячі забивали: Швець Ігор (2, 4, 13 хв.), Гарас Андрій (11 хв.), Валько Ярослав (19 хв.), Бай Тарас (22 хв. - автогол), Герасимів Володимир (26 хв.) - Цісельський Олег (8 хв.).
Попередження: Семенів Іван (13 хв.).

***
Матч 5 «ГИНОВИЧІ» - «ВЕРХНЯ ЛИПИЦЯ» 1:4 (перший тайм 1:2)
Арбітри: Ігор ГАРАС, Віталій БУНЯК
«Гиновичі»: 14. Королишин Юрій, 7. Семеген Святослав (к), 16. Семеген Олег, 9. Матвіїв Олег, 4. Формігей Олександр – перша п’ятірка; 8. Білоус Андрій, 10. Ковальчук Василь, 11. Віятик Назар, 6. Віятик Артур.
«Верхня Липиця»: 1. Самарик Назарій, 10. Андрусишин Віктор (к), 28. Галушка Роман, 4. Москаль Степан, 7. Каспрук Михайло – перша п’ятірка; 9. Конь Тарас, 22. Хорощак Роман, 6. Магмет Назарій.
М'ячі забивали: Семеген Олег (8 хв.) – Андрусишин Віктор (4 хв.), Магмет Назарій (7 хв. – 6-метровий), Хорощак Роман (17 хв.), Галушка Роман (20 хв.).
Попередження: Семеген Святослав (3 хв.), Білоус Андрій (10 хв.), Формігей Олександр (13 хв.), Ковальчук Василь (23 хв.).
***
Матч 6 «ЛИСОНЯ» - «РОГАТИН» 0:5 (перший тайм 0:2)
Арбітри: Василь БУНЯК, Ігор ГАРАС
«Лисоня»: 1. Мандач Микола, 2. Панас Іван, 14. Соколовський Назар (к), 6. Гаврилишин Михайло, 17. Тригуба Іван – перша п’ятірка; 7. Ясінський Назар, 16. Бартків Богдан, 3. Іванчишин Олег, 10. Мороз Тарас.
«Рогатин»: 31. Сивак Роман, 20. Рихлевич Максим (к), 2. Пипчак Віталій, 7. Горинь Володимир, 5. Качур Ярослав – перша п’ятірка; 9. Корендович Ростислав, 21. Меренько Ігор, 1. Гнатків Мар’ян, 10. Чубатюк Тарас, 12. Сигут Роман.
М'ячі забивали: - Рихлевич Максим (3, 26 хв.), Меренько Ігор (11 хв.), Корендович Ростислав (20 хв.), Горинь Володимир (30 хв.).
Попередження: Соколовський Назар (5 хв.), Тригуба Іван (24 хв.) – Меренько Ігор (13 хв.).

***
Матч 7 «ЛІСНИКИ-1» - «НАШЕ МАЙБУТНЄ-2» 3:2 (перший тайм 1:0)
Арбітри: Ігор ГАРАС, Віталій БУНЯК
«Лісники-1»: 1. Луговий Анатолій, 5. Волков Валентин, 2. Макаров Олег (к), 11. Мединський Ігор, 6. Дубляниця Ростислав – перша п’ятірка; 4. Захарків Микола, 22. Білик Олег, 7. Сипень Сергій, 10. Хомецьккий Олександр.
«Наше майбутнє-2»: 1. Хворостовський Сергій, 23. Глива Тарас, 13. Паньків Сергій, 10. Завітик Олександр (к), 5. Пелех Денис – перша п’ятірка; 8. Статкевич Станіслав, 17. Главацький Олексій, 6. Паньків Василь, 7. Пелех Олег, 77. Пастух Володимир, 3. Здирко Вадим.
М'ячі забивали: Макаров Олег (9 хв.), Хомецький Олександр (19, 26 хв.) - Завітик Олександр (20 хв.), Пелех Денис (29 хв.).
Попередження: - Паньків Сергій (7 хв.).

***
Матч 8 «НАДРІЧНЕ» - «КУРОПАТНИКИ-1» 2:3 (перший тайм 1:0)
Арбітри: Віталій БУНЯК, Василь БУНЯК
«Надрічне»: 1. Шведецький Василь, 9. Подоляк Віктор, 20. Легета Михайло, 11. Кадубець Назарій, 17. Савчук Михайло (к) – перша п’ятірка; 7. Савчук Іван, 3. Дидик Віталій, 13. Куш Василь.
«Куропатники-1»: 1. Вовк Володимир, 7. Жига Михайло (к), 22. Макар Ярослав, 13. Бобко Назар, 14. Олійник Павло – перша п’ятірка; 20. Мукевич Петро, 15. Крупа Анатолій, 3. Федоришин Ярослав, 10. Легета Назарій.
М'ячі забивали: Савчук Михайло (10, 17 хв.) – Олійник Павло (16 хв.), Бобко Назар (23 хв.), Макар Ярослав (25 хв.).
Попередження: Кадубець Назарій (2 хв.),Савчук Іван (12 хв.) – Вовк Володимир (22 хв.).
Вилучення: Кадубець Назарій (15 хв. – друге попередження).

***
Матч 9 «УРАГАН» - «КУРОПАТНИКИ-2» 0:1 (перший тайм 0:0)
Арбітри: Ігор ГАРАС, Віталій БУНЯК
«Ураган»: 1. Бай Тарас, 70. Цісельський Олег, 11. Гевко Іван (к), 10. Олійник Юрій, 9. Кияк Віталій – перша п’ятірка; 15. Курманський Мар’ян, 13. Гуменюк Петро, 5. Семенів Іван.
«Куропатники-2»: 69. Петрик Андрій, 13. Фльонц Тарас, 7. Яцик Віталій (к), 22. Стефінів Ігор, 11. Макух Олег – перша п’ятірка; 8. Жига Віталій, 15. Баран Павло, 99. Макух Дмитро, 55. Глубіш Назар, 19. Заболотний Микола, 2. Макух Назар, 3. Сисак Іван, 10. Футка Назар.
М'ячі забивали: - Яцик Віталій (16 хв.).
Попередження: – Яцик Віталій (10 хв.), Стефінів Ігор (22 хв.), Футка Назар (22 хв.), Фльонц Тарас (27 хв.).
***
Матч 10 «ЛІСНИКИ-2» - «ГИНОВИЧІ» 3:3 (перший тайм 2:0)
Арбітри: Віталій БУНЯК, Ігор ГАРАС
«Лісники-2»: 7. Доборянський Володимир (к), 6. Семків Назар, 9. Цюпера Андрій, 3. Луців Дмитро, 5. Голодишин Дмитро – перша п’ятірка; 8. Калимон Владислав, 11. Семків Роман, 13. Костів Тарас, 4. Захарків Андрій, 2. Дмитрієв Іван.
М'ячі забивали: Семків Назар (3 хв.), Калимон Владислав (13 хв.), Голодишин Дмитро (30 хв.) - Формігей Олександр (18, 26 хв.), Білоус Андрій (20 хв.).
Попередження: Семків Роман (15 хв.).

***
Матч 11 «КУРОПАТНИКИ-1» - «ЛИСОНЯ» 4:2 (перший тайм 2:1)
Арбітри: Віталій БУНЯК, Ігор ГАРАС
«Куропатники-1»: 1. Вовк Володимир, 7. Жига Михайло (к), 22. Макар Ярослав, 13. Бобко Назар, 14. Олійник Павло – перша п’ятірка; 20. Мукевич Петро, 15. Крупа Анатолій, 3. Федоришин Ярослав.
«Лисоня»: 1. Мандач Микола, 2. Панас Іван, 5. Іванчишин Олег (к), 3. Мороз Тарас, 17. Тригуба Іван – перша п’ятірка; 9. Ясінський Назар, 8. Бартків Богдан, 6. Соколовський Назар, 7. Гаврилишин Михайло.
М'ячі забивали: Жига Михайло (6, 9, 22 хв.), Олійник Павло (26 хв.) – Тригуба Іван (12 хв.), Панас Іван (18 хв.).
Попередження: Бобко Назар (12 хв.).
***
Матч 12 «НАШЕ МАЙБУТНЄ-2» - «ЛІСНИКИ-2» 2:11 (перший тайм 2:3)
Арбітри: Віталій БУНЯК, Ігор ГАРАС
«Наше майбутнє-2»: 1. Хворостовський Сергій, 23. Глива Тарас, 13. Паньків Сергій, 17. Главацький Олексій, 10. Завітик Олександр (к) – перша п’ятірка; 8. Статкевич Станіслав, 5. Пелех Денис, 6. Паньків Василь, 7. Пелех Олег, 77. Пастух Володимир, 3. Здирко Вадим.
«Лісники-2»: 7. Доборянський Володимир (к), 6. Семків Назар, 9. Цюпера Андрій, 3. Луців Дмитро, 5. Голодишин Дмитро – перша п’ятірка; 8. Калимон Владислав, 11. Семків Роман, 13. Костів Тарас.
М'ячі забивали: Глива Тарас (8 хв.), Завітик Олександр (14 хв.) – Голодишин Дмитро (1, 3, 16 хв.), Луців Дмитро (10 хв.), Семків Назар (18, 22 хв.), Костів Тарас (23, 24, 30 хв.), Цюпера Андрій (24 хв.), Калимон Владислав (28 хв.).
Попередження: Хворостовський Сергій (9 хв.).


Категорія: Футбол. ФК "Надрічне" | Переглядів: 111 | Додав: NADRICHNE | Теги: футзал, ФК Надрічне | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0
avatar


Безкоштовний каталог сайтів Каталог MyList.com.ua Каталог україномовних сайтів Україна онлайн LogUA-Сервіс статистики та рейтинг україномовних сайтів. Топ сайтів України. Каталог
сайтів України Каталог веб ресурсів Тернопільщини
При будь-якому використанні матеріалів сайту активне посилання на сайт є обов' язковим!

Всі права захищені © 2012-2021   NADRICHNE.ORG.UA   NADRICHNE.AT.UA