Вітаю Вас, Гість · RSS 21 Квітня 2019, 06:16

"Лісники" - "Надрічне" 0:0
Товариський матч
14 квітня 2019 року. Лісники. 11:10.
Арбітри-лайнсмени: ЗАХАРКІВ Андрій (Лісники), БАРАН Володимир (Надрічне)
"Лісники": Дзюб /воротар/ - Цюпера, Волков, Дмитрієв, Солонинка - Петровський, Булка, Дубляниця, Бучок - Білик, Хомецький. На заміни виходили: Босяк, Статкевич, Семків, Тимків, Павлюк, 2 гравці на перегляді
"Надрічне": 1. КУНЬКА Петро /воротар/ - 9. КИЯК Віталій, 2. КОСТІВ Тарас, 4. ЛЕСЬКІВ Ігор, 6. СЕМЕГЕН Олег - 15. КРУК Сергій, 7. БОЯНОВИЧ Юрій - 16. САВЧУК Іван, 20. ГЕВКО Іван - 11. КАДУБЕЦЬ Назарій /капітан/ - 18. САВЧУК Михайло. На заміни періодично виходили: 8. КУКУРУДЗА Юрій, 17. ЦІСЕЛЬСЬКИЙ Олег, САВЧУК Володимир, 22. ОБЕРСЬКИЙ Назарій.

В суботу близько полудня до сільського голови  - і офіційного представника нашої команди зателефонув капітан "Лісник" Володимир Добрянський з пропозицією зіграти наступного дня товариський матч. Це було трохи спонтанно, бо ще за сотню-другу годин перед цим все вказувало на те, що приміського колективу - незмінного учасника районних змагань в 2019 році взагалі не стане. Після коротких роздумів та переговорів про все домовились.
Насамперед варто зазначити, що Андрій Цюпера та Юрій Циган, які тиждень назад відіграли за "Надрічне" в Рибниках, мігрували в табір "Лісник".
Протистояння місцевих гравців в тренувальних маніжках та нашої команди у фіолетовій формі відбулось без головного арбітра як такого. Два лайнсмени пильно стежили не лише за офсайдами й перетинаннями м'ячем меж поля, але за всіма подіями. І що дивно та приємно гра видалась напрочуд коректною: все було тихо, мирно і акуратно...
"Надрічне" в цьому поєдинку проводило заміни за якимось хокейно-баскетбольним принципом. Адже в товариському поєдинку найважливіше віднайти оптимальне поєднання гравців та їх зон відповідальності.
В стартові десять хвилин господарі тричі небезпечно пробивали низом, але щоразу поруч зі стійками воріт.
На 37 хвилині Ігор Леськів виконував штрафний з перспективної позиції, але м'яч пролетів над рамкою. Невдовзі Михайло Савчук не зумів використати вихід віч-на-віч з Тарасом Дзюбом.
За секунди до перерви атака "Лісник" завершилась попаданням в поперечку воріт гостей.
Другий тайм був значно гострішим.
В гостей цікавою була розлога комбінація за участю Назарія Кадубця, Івана Гевка та Михайла Савчука, але м'яч розминувся з воротами.
Далі була серія "Лісник". Спершу Дмитрієв після кутового перекинув м'яча над заповітною рамкою, згодом Босяк увінчав свій прорив правим краєм ударом над дальною дев'яткою воріт.
Та найгарячіше було впродовж 53-57 хвилин, коли Петро Кунька разів зо п'ять капітально рятував  команду. Удар в притул після кутового - голкіпер відбив у стрибку; Білик вийшов на рандеву і обіграв кіпера - не біда: захисники тут-як-тут; Тарас Костів випадково спрямовує шкіряну кулю у власні ворота  - під лежачий камінь (Петра!) ніщо цього дня не прошмигне.
Одразу могла б настати розплата, але братня атака Савчуків (Іван з правого флангу віддав на Михайла) завершилась ударом вздовж лінії воріт суперників.
На 70 відтинку матчу хтось з виконавців господарів прицільний ударом зачепив лівий вершечок верхньої планки воріт.  Натомість в "Надрічного" було кілька спроб дуету Іван Гевко - Михайло Савчук щось путнє вигадати на вістрі атак.
Гра в кожному з таймів була рівною і підсумковий результат абсолютно справедливий.
Тепер команди очікує нова зустріч (за попередніми домовленостями: в найближчу неділю в після полудня)...
Категорія: Футбол. ФК "Надрічне" | Переглядів: 138 | Додав: NADRICHNE | Теги: ФК Надрічне, Футбол | Рейтинг: 0.0/0