НАДРІЧНЕ - наше рідне село   
Сайт села Надрічне (до 1946 року Дрищів) Бережанського району Тернопільської області - батьківщини Митрополита Галицького та Архиєпископа Львівського - предстоятеля Української Греко-Католицької Церкви Спиридона Литвиновича (1810 - 1869)
                                            
RSS       
PDA
http://wallaby.ucoz.ru/images/Elka1.gif
Авторизація

Сьогодення села

Установи села

Історія села

Спиридон Литвинович

Карти села

Інтернет-описи села

Хмарка тегів
 

Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Пошук на сайті


Пошук (google)


Наша кнопкаСтатистика
Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0

Flag Counter


Швидке спілкування
200

Вітаю Вас, Гість · RSS 18 Січня 2018, 16:59

Головна » Сільська рада

Здійснення державної реєстрації нерухомості та бізнесу у Тернопільській області

26 листопада 2015 року Парламент прийняв розроблений Міністерством юстиції України пакет документів із децентралізації повноважень у сфері державної реєстрації, який забезпечив передачу функцій з реєстрації нерухомості та бізнесу місцевій владі, нотаріусам та акредитованим суб’єктам. Міністерство юстиції та його територіальні органи повністю відмовилисьвід функцій реєстрації, передавши ці повноваження на місця, та кошти, які сплачуються за одержання відповідних послуг – на місця.
Станом на сьогодні організаційну систему державної реєстрації прав та бізнесу становлять:
1) Міністерство юстиції України та його територіальні органи.
2) Суб’єкти державної реєстрації прав:
Виконавчі органи сільських, селищних та міських рад, Київська, Севастопольська міські, районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації;
акредитовані суб’єкти.
3) державні реєстратори прав на нерухоме майно.

У Тернопільській області функції з державної реєстрації прав та бізнесу станом на 01 жовтня 2017 року здійснюють: 
- 17 районних державних адміністрацій, 
- 4 міські ради обласного значення (Бережанська, Кременецька, Тернопільська, Чортківська), 
- 31 виконавчий орган сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад, а саме: 
- 8 міських (Борщівська, Бучацька, Заліщицька, Зборівська, Лановецька, Монастириська, Скалатська та Шумська міські ради), 
- 6 селищних рад (Гусятинська селищна рада, Товстенська селищна рада Заліщицького району, Вишнівецька селищна рада Збаразького району, Залозецька селищна рада Зборівського району, Коропецька селищна рада Монастириського району, Підволочиська селищна рада), 
- 17 сільських рад (Нараївська, Жовнівська, Надрічнянська та Котівська сільські ради Бережанського району, Більче-Золотецька сільська рада Борщівського району, Васильковецька та Коцюбинська сільські ради Гусятинського району, Чернихівецька, Колоднецька та Базаринська сільські ради Збаразького району, Млиновецька сільська рада Зборівського району, Великомлинівецька сільська рада Кременецького району, Завалівська та Голгочанська сільські ради Підгаєцького району, Різдвянівська сільська рада Теребовлянського району, Байковецька та Великогаївська сільські ради Тернопільського району).
Також функції з державної реєстрації прав здійснюють 7 акредитованих суб’єктів (Гусятинське районне комунальне бюро технічної інвентаризації, Комунальне Підприємство Лазарівської сільської ради з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, бізнесу та громадських формувань, Тернопільське районне госпрозрахункове бюро технічної інвентаризації, Комунальне підприємство «Реєстрація об’єктів нерухомості» Малоходачківської сільської ради, Тернопільська філія КП «Центр реєстрації прав» Корецької районної ради Рівненської області, Комунальне підприємство «Тернопільське бюро реєстрації нерухомості та бізнесу обласне» та Комунальне підприємство «Центр реєстрації майнових прав» Чортківської районної ради Тернопільської області).
Отже, на території Тернопільської області працюють 129 державних реєстраторів, з них: 56 проводять реєстрацію по двох напрямках, 112 – усфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та 73 – усфері державної реєстрації бізнесу.
Окрім того, у Тернопільській області налічується 19 державних нотаріальних контор, в яких працює 25 державних нотаріусів, та 18 нотаріальних округів, де здійснюють приватну нотаріальну діяльність 105 нотаріусів. 
За таких умов громадяни отримують широкий вибір для звернення до того суб’єкта, який краще може надати відповідну послугу, що сприяє розвитку конкуренції у сфері державної реєстрації та є передумовою для надання якісних демонополізованих адміністративних послуг. Таким чином, за час дії реформ у Тернопільській області можна спостерігати покращення рівня ... Читати далі »
Категорія: Сільська рада | Перегляди: 55 | Автор: NADRICHNE | Дата: 27 Листопада 2017 | Коментарі: (0)Категорія: Сільська рада | Перегляди: 95 | Автор: NADRICHNE | Дата: 01 Листопада 2017 | Коментарі: (0)Громада гарної, з багатою історією, сільської ради Біще підтримала ідею розглянути можливість створення об'єднаної громади з Надрічнянською, Рекшинською, Жуківською та Урманською сільськими радами (в перспективі Лапшин, Вербів, а може і Куропатники передумають).
Якщо решту сусідів також погодяться - наступний етап створення спільної комісії, для подальшого напрацювання документів та оцінки економічної спроможності такої громади.
Категорія: Сільська рада | Перегляди: 76 | Автор: NADRICHNE | Дата: 28 Травня 2017 | Коментарі: (0)Отож лід топиться і є надія, що старі сварки і розбіжності між громадами не стануть на заваді руху вперед.
В с. #Надрічне відбулись чергові громадські слухання на тему адмін-реформи. Гості сільські голови Жуківської с.р. та Біщівської с.р. Крамар В. та Галина Кізімович. Жаль сільські голови Урманя та Рекшина не змогли прибути.
Приємно бачити, що громада розуміє необхідність реформ і готова вести діалог з сусідами. За результатами слухань - громада Надрічного висловила підтримку ідеї створення об'єднаної громади з Біщівською, Рекшинською, Жуківською, Урманською та за можливості Вербівською, Лапшинською та Куропатницькою сільськими радами.
Все ще в голові пісня ОЕ "Все буде добре".

Категорія: Сільська рада | Перегляди: 94 | Автор: NADRICHNE | Дата: 25 Травня 2017 | Коментарі: (0)


Категорія: Сільська рада | Перегляди: 85 | Автор: NADRICHNE | Дата: 23 Травня 2017 | Коментарі: (0)


МИЩИШИНА Олега Ігоровича, який переміг на проміжних виборах 30 квітня 2017 року, обрано депутатом Надрічнянської сільської ради VII скликання в одномандатному виборчому окрузі № 01.


Категорія: Сільська рада | Перегляди: 68 | Автор: NADRICHNE | Дата: 04 Травня 2017 | Коментарі: (0)


В п'ятницю, 24 червня 2016 року відбулась чергова сесія Надрічнянської сільської ради VII скликання. На порядку денному зібрання було вирішення кількох земельних питань та встановлення ставок місцевих податків на 2017 рік.
Категорія: Сільська рада | Перегляди: 136 | Автор: NADRICHNE | Дата: 24 Червня 2016 | Коментарі: (0)Питання подальшого становлення та розвитку об’єднаних територіальних громад Тернопільщини сьогодні є одним з основних напрямків процесів реформування системи управління в області. Основою такого розвитку новостворених громад мають стати стратегічні плани, розроблені за передовою європейською методологією.
Бережанська делегація сільських голів  району на чолі з керуючим справами виконавчого апарату районної ради В. Зінчуком взяла участь в  тренінгу по стратегічному плануванню в рамках навчального компоненту Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду -III» зустріла серйозне зацікавлення з боку представників самих громад та районів і організаційну підтримку департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської обласної державної адміністрації, який відбувся в місті Теребовлі. Окрім представників Бережанського району були і представники Бучацького, Гусятинського, Козівського та Теребовлянського районів. 
Учасники ознайомились з європейськогою методологією стратегічного планування та кращими практиками його проведення в Україні та Європі, про які розповів консультант з місцевого економічного розвитку та стратегічного планування Олександр Волошинський (м.Львів).

Категорія: Сільська рада | Перегляди: 196 | Автор: NADRICHNE | Дата: 26 Травня 2016 | Коментарі: (0)Відповідно до Закону України від 10 грудня 2015 року № 888-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» органам місцевого самоврядування надаються повноваження щодо здійснення реєстрації місця проживання/перебування та зняття з реєстрації місця проживання особи на відповідній території, ведення реєстру територіальної громади. Також змінюються правила і процедури реєстрації/зняття з реєстрації осіб в Україні – форми документів, сплата адміністративного збору тощо.
Вже з 4 квітня 2016 року для здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування, отримання відповідної інформації, мешканці населених пунктів можуть звертатись до органу реєстрації відповідної місцевої ради. Тобто жителю села Надрічне, якому потрібно приписатись або виписатись, достатньо буде звернутись у Надрічнянську сільську раду.
Категорія: Сільська рада | Перегляди: 218 | Автор: NADRICHNE | Дата: 02 Квітня 2016 | Коментарі: (0)


В неділю, 21 лютого 2016 року, відбулась четверта сесія Надрічнянської сільської ради сьомого скликання. На якій були прийнято низку рішень щодо земельних питань, зокрема: 
- Про Порядок отримання учасниками антитерористичної операції земельних ділянок на території Надрічнянської сільської ради.
- Про Резерв земельних ділянок на території Надрічнянської сільської ради для отримання їх учасниками антитерористичної операції.
- Про розгляд звернення ДАП «Бережанирайагроліс».
- Про розгляд звернення МПП «Лілія».
Категорія: Сільська рада | Перегляди: 166 | Автор: NADRICHNE | Дата: 22 Лютого 2016 | Коментарі: (0)

1-10 11-20 21-21


Безкоштовний каталог сайтів Каталог MyList.com.ua Каталог україномовних сайтів Україна онлайн LogUA-Сервіс статистики та рейтинг україномовних сайтів. Топ сайтів України. Каталог
сайтів України Каталог веб ресурсів Тернопільщини
При будь-якому використанні матеріалів сайту активне посилання на сайт є обов' язковим!

Всі права захищені © 2012-2018   NADRICHNE.ORG.UA   NADRICHNE.AT.UA