НАДРІЧНЕ - наше рідне село   
Сайт села Надрічне (до 1946 року Дрищів) Бережанського району Тернопільської області - батьківщини Митрополита Галицького та Архиєпископа Львівського - предстоятеля Української Греко-Католицької Церкви Спиридона Литвиновича (1810 - 1869)
                                            
RSS       
PDA
Авторизація

Сьогодення села

Установи села

Історія села

Спиридон Литвинович

Карти села

Інтернет-описи села

Хмарка тегів
 

Календар

Архів записів

Пошук на сайті


Пошук (google)


Наша кнопкаСтатистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Flag Counter


Швидке спілкування
200

Вітаю Вас, Гість · RSS 20 Квітня 2018, 13:50

Головна » 2016 » Травень » 19 » Конференція трудового колективу
17:08
   Конференція трудового колективу

17.05.2016р. в актовому залі інституту відбулася  конференція трудового колективу на заміщення посади директора  ВП НУБІП України «Бережанський агротехнічний інститут».
На порядку денному – рекомендація кандидатури вченій раді університету для призначення директора ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інституту» (Наказ ректора, професораНіколаєнка С.М.№470-к від 30.03.2016 р.).
Умови конкурсу були оголошені на сайті університету та Бережанського агротехнічного інституту, в газеті Тернопільської облради та облдержадміністрації «Свобода» від 6 квітня 2016 року № 27 (3065).
Реєстрація учасників  розпочалась о 10.30 год., а конференція трудового колективу о 11.00 год. Загальна кількість обраних учасників конференції склала 151особу, з них 113 наукових, науково-педагогічних і педагогічних працівників, 23 студенти та 15 осіб допоміжного й іншого персоналу). Присутніх на конференції було 146 осіб. 
Кадровою комісією університету до участі у конкурсі допущені такі претенденти: Олег Павлів, Степанія Білик, Василь Павліський, Іван Логуш, Мирон Жибак, Микола Клендій, але у процесі підготовки конференції трудового колективу два претенденти Жибак М. та Клендій М. за власним бажанням зняли свої кандидатури з конкурсу.
Усі претенденти звернулися до учасників зібрання  та представили власні програми розвитку інституту. 
В обговоренні програм претендентів взяли участь заступник директора з навчальної та навчально-методичної роботи Михайло Русиняк, професор кафедри економіки підприємства Мирон Жибак, директор Бережанського агротехнічного коледжу Світлана Пилипишин.
За результатами таємного голосування кандидатуру Степанії Білик своїми голосами підтримала 61 особа з числа присутніх (41,8 %), Івана Логуша– 4 особи (2,7 %),  Олега Павліва – 11 осіб (7,5 %) і Василя Павліського – 67 осіб (45,9 %). 
Оскільки жоден з претендентів не набрав 50 і більше відсотків голосів збори трудового колективу Бережанського агротехнічного інституту, відповідно до «Порядку проведення конкурсу на заміщення посад декана факультету, директора інституту, керівника відокремленого підрозділу університету», рекомендували для обрання вченою радою університету на посаду директора кандидатури професора, доктора технічних наук Василя Павліського та доцента, кандидата технічних наук Степанію Білик.

Переглядів: 211 | Додав: NADRICHNE | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0
avatar


Безкоштовний каталог сайтів Каталог MyList.com.ua Каталог україномовних сайтів Україна онлайн LogUA-Сервіс статистики та рейтинг україномовних сайтів. Топ сайтів України. Каталог
сайтів України Каталог веб ресурсів Тернопільщини
При будь-якому використанні матеріалів сайту активне посилання на сайт є обов' язковим!

Всі права захищені © 2012-2018   NADRICHNE.ORG.UA   NADRICHNE.AT.UA