Швидке спілкування
200

Вітаю Вас, Гість · RSS 24 Серпень 2017, 11:29

Головна » Футбол. ФК "Надрічне"

Категорія: Футбол. ФК "Надрічне" | Перегляди: 79 | Автор: NADRICHNE | Дата: 08 Червень 2017 | Коментарі: (0)

"Лапшин" - "Енергія" (Надрічне - Жуків - Бережани) 1:2 (0:1)
Відкритий Кубок Бережанського району - 2017. 1/4 фіналу. Перший матч.
04 червня. Лапшин.
Арбітр: САВОЧКА Володимир /Бережани/
Асистент арбітра: БУНЯК Тарас /Бережани/
"Енергія": СТЕФАНИШИН Андрій /воротар/ - БРИДУН Володимир, ЛЕСЬКІВ Ігор, САВЧУК ІгорСЕМЕГЕН Олег (СТАРКО Дмитро) - БОЯНОВИЧ ЮрійКИЯК Віталій /капітан/ (ІВАСІВ Василь) ДИДИК Віталій,  КОЗАК Олег (КУКУРУЗА Юрій) ТУРЧИН Павло - СУХІНСЬКИЙ Захар (КАДУБЕЦЬ Назар)Резерв: БУНЯК Тарас, КРУК Сергій.
Голи: 0:1 - КОЗАК Олег; 0:2 - ДИДИК Віталій
Попередження: БОЯНОВИЧ Юрій, КИЯК Віталій.
Волею жеребу і календаря після стартової трилогії з "Курянами" настала черга трьох поєдинків з "Лапшином".
На відміну від першої гри (короткий опис якої в розміщено матеріалі "2+2: гольова арифметика Савчуків"), все було значно спокійніше та переконливіше.
І якщо в матчі першості справді був фактор певного везіння (злива небезпечних кутових і штрафних), то цього разу переміг здоровий прагматизм.
За відсутності дискваліфікованого нападника Михайла Савчука, вся гострота атак "Енергії" йшла через фланги, які використовували традиційне високе розташування захисту господарів та вривались у вільні зони.

4 червня 2017 рік
В Нараєві місцева "Галичина" схоже вже вирішила завдання виходу до півфіналу Кубка, поклавши на лопатки ФК "Мечищів" з однойменного села, 4 рази забивши в таймі першому та один раз - в другому.
У ще трьох парах чвертьфінальної стадії все вирішуватиметься у матчах-відповідях що відбудуться 11 червня.
А поки що фіксуємо мінімальну перемогу ФК "Вільховець" над командою ФК "Лісники" - 2:1 (гості зуміли зберегти інтригу в цій парі, забивши наприкінці другого тайму.
Знову поступився вдома, як і в чемпіонаті, ФК "Лапшин" команді "Енергія", що представляє збірну Надрічного, Жукова та Бережан. Якщо в чемпіонаті хлопці з Лапшина поступились 2:4, то в кубку все поділося навпіл - 1:2.
Ще та інтрига зберігалась в останній парі чвертьфіналістів: до останнього не було зрозуміло, хто зіграє в Куропатниках проти однойменного ФК. Зрештою, цим щасливчиком поки що став ФК "Єдність" з Рибник, що зумів в цьому виїзному матчі здобути мінімальну перемогу - 1:0.
Чекаємо на продовження футбольних кубкових баталій на стадіонах району 11 червня та запрошуємо вболівальників на стадіони сіл Лісники, Котів, Мечищів та Надрічне.

В НЕДІЛЮ КУБКОВІ БАТАЛІЇ
1/4 фіналу
ФК "Куропатники" - ФК "Єдність" Рибники - арбітр ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ Степан. Стадіон с.Куропатники - початок 13.00. (дискваліфікованих немає).
Вічна суперечка двох непримиренних команд, навіть зважаючи на те, що в гостей інша назва й інше місце дислокації (раніше хлопці ФК "Єдність" були в ФК "Котів")
ФК "Галичина" Нараїв - ФК "Мечищів" - арбітр БУНЯК Василь. Стадіон с.Нараїв - початок 13.00.(дискваліфікованих немає).
хороші результати гостей у виїзних матчах поширяться і на кубок.
ФК "Лапшин" - ФК "Енергія" Надрічне-Жуків-Бережани - арбітр САВОЧКА Володимир. Стадіон с.Лапшин - початок 13.00.(дискваліфікований Савчук Михайло ("ФК "Енергія")).
Чи зможуть господарі реабілітуватися за поразку домашню в чемпіонаті.
ФК "Вільховець" - ФК "Лісники" - арбітр КУЧЕР Володимир. Стадіон с.Вільховець - початок 13.00. (дискваліфікованих немає).
2:3 в чемпіонаті - це додатковий подразник для Вільховця і заспокійливе для Лісник?

"Енергія" (Надрічне - Жуків - Бережани) - "Мечищів" 1:1 (0:1)
Відкритий Чемпіонат Бережанського району - 2017. 4 тур.
28 травня. Жуків.
Арбітр: КУЧЕР Володимир
Асистент арбітра: БАРАН Володимир /Надрічне/
"Енергія": БАЙ Тарас /воротар/ - БРИДУН Володимир, КОСТІВ Тарас, БУНЯК Тарас, ІВАСІВ Василь (СЕМЕГЕН Олег) - ЛЕСЬКІВ Ігор, ТУРЧИН Павло (КАДУБЕЦЬ Назар)  СТЕФАНИШИН Андрій (ДИДИК Віталій), КИЯК Віталій /капітан/ (КОЗАК Олег) САВЧУК Ігор (ВІЯТИК Руслан) - САВЧУК МихайлоРезерв: СТАРКО ДмитроНЕДІЛЬСЬКИЙ Володимир.
Гол: 1:1 - ДИДИК Віталій
Попередження: САВЧУК Михайло, КАДУБЕЦЬ Назар.
Лише 1:1... Одне домашнє очко замість запланованих трьох...
Хто винен??? Головний арбітр, який обслуговував матч місцевої команди, та на думку окремих глядачів в другому таймі допустився кількох результативних помилок?  Лайнсмени, які в кожному з таймів підняли прапорець за миттєвості до голів Михайла Савчука? Спекотна погода, яка не дозволяла демонструвати впродовж всього матчу максимальні можливості? Нефарт, який схоже воздався "Енергія" за надщасливий матч в Лапшині? Гравці, які не спромоглися таки заштовхати ще одного чистого м'яча у ворота суперника?
Перший тайм. Це ж треба весь тайм переважати суперника, який зробив за стартові півгодини вже майже всі можливі заміни, а на останній хвилині пропустити: після подачі кутового від легкого дотику гравця гостей м'яч влетів у ніким не прикритий дальній кут вор ... Читати далі »
Категорія: Футбол. ФК "Надрічне" | Перегляди: 120 | Автор: NADRICHNE | Дата: 31 Травень 2017 | Коментарі: (0)

Відкритий Чемпіонат Бережанського району - 2017
04 тур. 28 травня
"Вільховець" - "Куряни" 2:0
"Енергія" (Надрічне - Жуків - Бережани) - "Мечищів" 1:1
"Рибники" - "Галичина" (Нараїв) 0:8
"Єдність" (Рибники) - "Лапшин" +:- (неявка)

***
З "Лапшина" знято одне турнірне очко за неявку в Котів на матч з "Єдністю".
З Регламенту змагань: "4.30. У випадку неявки на гру команди, цій команді зараховується технічна поразка – (-:+), а супернику технічна перемога – (+:-)... 4.33. З команди винуватця знімається одне очко в турнірній таблиці, а якщо неявка відбулась в першому колі, в другому колі команда винуватець зобов’язана домашній матч провести на полі суперника до якого здійснено невиїзд".

ІV тур Відкритого чемпіонату району з футболу сезону 2017
28 травня 2017
Матч 16 ФК "Вільховець" - ФК "Куряни" - арбітр ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ СТЕПАН.
Стадіон с.Вільховець.
Початок матчу:13.00
Матч 17 ФК "Лісники" - ФК "Божиків-Тростянець" - перенесено (Рішення Виконкому БРФФ 6 від 21 травня 2017)
Матч 18 ФК " Енергія" Надрічне-Жуків-Бережани - ФК "Мечищів" - арбітр БУНЯК ВАСИЛЬ.
Стадіон с.Жуків.
Матч 19 ФК "Єдність" Рибники - ФК "Лапшин" - арбітр МИКОЛИШИН НАЗАР.
Стадіон с.Котів.
Матч 20 ФК "Рибники" - ФК "Галичина" Нараїв - арбітр САВОЧКА ВОЛОДИМИР.
Стадіон с.Рибники.

"Лапшин" - "Енергія" (Надрічне - Жуків - Бережани) 2:4 (1:2)
Відкритий Чемпіонат Бережанського району - 2017. 3 тур.
21 травня. Лапшин.
Арбітр: КУРАШ Богдан
"Енергія": КРУК Сергій /воротар/ - БРИДУН Володимир, ІВАСІВ ВасильБУНЯК Тарас, ГАЛУШКА Дмитро (СТАРКО Дмитро) - КАДУБЕЦЬ Назар, БОЯНОВИЧ Юрій НЕДІЛЬСЬКИЙ Володимир (ВІЯТИК Руслан), КОЗАК Олег (СУХІНСЬКИЙ Захар) САВЧУК Ігор - САВЧУК Михайло /капітан/Резерв: БАЙ Тарас, КИЯК ВіталійСЕМЕГЕН Олег.
Голи: 0:1 - САВЧУК Ігор; 1:2 - САВЧУК Ігор; 1:3 - САВЧУК Михайло; 1:4 - САВЧУК Михайло
Попередження: САВЧУК Михайло, САВЧУК Ігор, БОЯНОВИЧ Юрій, ВІЯТИК Руслан.

Третій поспіль виїздний поєдинок для "Енергії" в рамках першості краю вийшов надміру психологічно насиченим.

***
"Куряни" після двох стартових погромів із загальним рахунком 1:22 сповна відігралися (9:0) на головному невдасі поточного чемпіонату "Рибникам". Дебютант турніру за три поєдинки пропустив 44 (сорок чотири(!)) - по 14,60 в середньому(!!!)) "сухих" м'ячі.
Незвично бачити внизу таблиці - та ще й з нулем набраних очок - "Вільховець"...

2 тур на прохання команди "Галичина" перенесли грати у Нараїв. Місцеву команду в абсолютній більшості представляють приїжджі хлопці із Тернополя. Можна із заздрістю подивитись за організацією матчу та допомогою тамтешній команді від їх сільського голови.
1 тайм господарі набагато краще володіли м'ячем, прагнули якомога швидше забити голи. "Енергія" пропустила тричі. 1 м'яч з явного офсайду(привіт боковому нараївському, який взагалі не піднімав нічого), 2 - із стандарту, помилився на виході голкіпер; 3-й прилетів після втрати м'яча в середній зоні. Гості наприкінці тайму мали хороші виходи на ворота Савчуків (Міші та Ігоря), але все без результативного завершення.
2 тайм вже пройшов в рівнішій грі, спокійному темпі, м'яч явно не хотів летіти у сітку господарів після "енергетичних" ударів (батюшка явно шось знав, як кропив поле перед грою))). Деколи проходили вже цікаві комбінації, але гостям трішки не хватало останнього пасу. Гол забили із пенальті, яке реалізував Михайло Савчук. Могли залетіти ше м'ячі, але не судилось. Що ж до "Галичини" - запам'ятався дальній удар біля 9-ки та разок нападник Галичини провірив на міцність воротаря гостей, зарядивши в коліно...
Продовжується виїзна серія Енергії, дальше їдем у Лапшин.

Безкоштовний каталог сайтів Каталог MyList.com.ua Каталог україномовних сайтів Україна онлайн LogUA-Сервіс статистики та рейтинг україномовних сайтів. Топ сайтів України. Каталог