Вітаю Вас, Гість · RSS 28 Червень 2017, 13:42

"Зараз немає як такого галицького патріотизму, а є загальноукраїнський. Особливо події на Сході пробуджують патріотизм державний", - історик Василь СТЕФАНІВ (2014 рік).
Відеоінтерв'ю нашого земляка дивіться починаючи з 01:33.

***
Інші відеоматеріали про погляди Василя СТЕФАНІВА опубліковані на нашому сайті:
Категорія: Василь Стефанів | Перегляди: 77 | Автор: NADRICHNE | Дата: 05 Червень 2017 | Коментарі: (0)

Мельничук Б. Кіналь Василь // Тернопільський енциклопедичний словник: у 4 т. - Тернопіль: Видавничо-поліграфічний комбінат «Збруч», 2004. - Т. 2: К - О. - С. 76.

***
Інші матеріали про Василя Івановича КІНАЛЯ
 розміщені на сайті "НАДРІЧНЕ - наше рідне село":
Категорія: Василь Кіналь | Перегляди: 25 | Автор: NADRICHNE | Дата: 05 Червень 2017 | Коментарі: (0)

4 червня 2017 рік
В Нараєві місцева "Галичина" схоже вже вирішила завдання виходу до півфіналу Кубка, поклавши на лопатки ФК "Мечищів" з однойменного села, 4 рази забивши в таймі першому та один раз - в другому.
У ще трьох парах чвертьфінальної стадії все вирішуватиметься у матчах-відповідях що відбудуться 11 червня.
А поки що фіксуємо мінімальну перемогу ФК "Вільховець" над командою ФК "Лісники" - 2:1 (гості зуміли зберегти інтригу в цій парі, забивши наприкінці другого тайму.
Знову поступився вдома, як і в чемпіонаті, ФК "Лапшин" команді "Енергія", що представляє збірну Надрічного, Жукова та Бережан. Якщо в чемпіонаті хлопці з Лапшина поступились 2:4, то в кубку все поділося навпіл - 1:2.
Ще та інтрига зберігалась в останній парі чвертьфіналістів: до останнього не було зрозуміло, хто зіграє в Куропатниках проти однойменного ФК. Зрештою, цим щасливчиком поки що став ФК "Єдність" з Рибник, що зумів в цьому виїзному матчі здобути мінімальну перемогу - 1:0.
Чекаємо на продовження футбольних кубкових баталій на стадіонах району 11 червня та запрошуємо вболівальників на стадіони сіл Лісники, Котів, Мечищів та Надрічне.
Категорія: Футбол. ФК "Надрічне" | Перегляди: 96 | Автор: NADRICHNE | Дата: 04 Червень 2017 | Коментарі: (0)

В НЕДІЛЮ КУБКОВІ БАТАЛІЇ
1/4 фіналу
ФК "Куропатники" - ФК "Єдність" Рибники - арбітр ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ Степан. Стадіон с.Куропатники - початок 13.00. (дискваліфікованих немає).
Вічна суперечка двох непримиренних команд, навіть зважаючи на те, що в гостей інша назва й інше місце дислокації (раніше хлопці ФК "Єдність" були в ФК "Котів")
ФК "Галичина" Нараїв - ФК "Мечищів" - арбітр БУНЯК Василь. Стадіон с.Нараїв - початок 13.00.(дискваліфікованих немає).
хороші результати гостей у виїзних матчах поширяться і на кубок.
ФК "Лапшин" - ФК "Енергія" Надрічне-Жуків-Бережани - арбітр САВОЧКА Володимир. Стадіон с.Лапшин - початок 13.00.(дискваліфікований Савчук Михайло ("ФК "Енергія")).
Чи зможуть господарі реабілітуватися за поразку домашню в чемпіонаті.
ФК "Вільховець" - ФК "Лісники" - арбітр КУЧЕР Володимир. Стадіон с.Вільховець - початок 13.00. (дискваліфікованих немає).
2:3 в чемпіонаті - це додатковий подразник для Вільховця і заспокійливе для Лісник?

З нагоди Дня захисту дітей працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із службою у справах дітей Бережанської районної державної адміністрації за сприянням А.М.Гудзиляка - в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Бережанському районі, В.В.Барана - голови Надрічнянської сільської ради та завідувача дитячого садочку Г.С.Мищишин в дошкільному навчальному закладі «Малятко» проведено тренінгові заняття «Благополуччя дітей та їх права».

Категорія: Дитячий садок | Перегляди: 82 | Автор: NADRICHNE | Дата: 02 Червень 2017 | Коментарі: (0)

Щороку 1 червня, в перший день літа, в Україні відзначається Міжнародний День захисту дітей — чудове свято одвічної надії та радості. Бо ж саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб наші діти росли здоровими та радісними, прославляли свій рід і рідний край.
У нашої малечі не має бути нещасливого дитинства, і за це повинні відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх свобод і прав повинен бути одним з найголовніших наших обов’язків.
Отож, закликаємо всіх, не лише сьогодні, але й кожного наступного дня, зігріти теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми, справжніми патріотами й неодмінно стануть гордістю України.
У Міжнародний день захисту дітей гостинно відчинила двері для вихованців дитячого садочка "Малятко"  бібліотека – філія с.Надрічне. Відбувся перегляд відеоролика "Квітка щастя". Під час конкурсу дитячого малюнка на асфальті  «Я малюю радість» дітлахи із задоволенням малювали сонце, квіти і мир у всьому світі. Діти гралися, танцювали, було весело.
Категорія: Бібліотека | Перегляди: 36 | Автор: NADRICHNE | Дата: 01 Червень 2017 | Коментарі: (0)

"Енергія" (Надрічне - Жуків - Бережани) - "Мечищів" 1:1 (0:1)
Відкритий Чемпіонат Бережанського району - 2017. 4 тур.
28 травня. Жуків.
Арбітр: КУЧЕР Володимир
Асистент арбітра: БАРАН Володимир /Надрічне/
"Енергія": БАЙ Тарас /воротар/ - БРИДУН Володимир, КОСТІВ Тарас, БУНЯК Тарас, ІВАСІВ Василь (СЕМЕГЕН Олег) - ЛЕСЬКІВ Ігор, ТУРЧИН Павло (КАДУБЕЦЬ Назар)  СТЕФАНИШИН Андрій (ДИДИК Віталій), КИЯК Віталій /капітан/ (КОЗАК Олег) САВЧУК Ігор (ВІЯТИК Руслан) - САВЧУК МихайлоРезерв: СТАРКО ДмитроНЕДІЛЬСЬКИЙ Володимир.
Гол: 1:1 - ДИДИК Віталій
Попередження: САВЧУК Михайло, КАДУБЕЦЬ Назар.
Лише 1:1... Одне домашнє очко замість запланованих трьох...
Хто винен??? Головний арбітр, який обслуговував матч місцевої команди, та на думку окремих глядачів в другому таймі допустився кількох результативних помилок?  Лайнсмени, які в кожному з таймів підняли прапорець за миттєвості до голів Михайла Савчука? Спекотна погода, яка не дозволяла демонструвати впродовж всього матчу максимальні можливості? Нефарт, який схоже воздався "Енергія" за надщасливий матч в Лапшині? Гравці, які не спромоглися таки заштовхати ще одного чистого м'яча у ворота суперника?
Перший тайм. Це ж треба весь тайм переважати суперника, який зробив за стартові півгодини вже майже всі можливі заміни, а на останній хвилині пропустити: після подачі кутового від легкого дотику гравця гостей м'яч влетів у ніким не прикритий дальній кут вор ... Читати далі »
Категорія: Футбол. ФК "Надрічне" | Перегляди: 94 | Автор: NADRICHNE | Дата: 31 Травень 2017 | Коментарі: (0)

До найповнішого каталогу пам'яток та цікавинок Тернопілля, сформованого сайтом "Мандруй Тернопіллям" (https://discover.te.ua) потрапили два храми розташовані на території Надрічнянської сільської ради: Громадська каплиця та  Церква святого Миколая.
Категорія: | Перегляди: 29 | Автор: NADRICHNE | Дата: 29 Травень 2017 | Коментарі: (0)

Відкритий Чемпіонат Бережанського району - 2017
04 тур. 28 травня
"Вільховець" - "Куряни" 2:0
"Енергія" (Надрічне - Жуків - Бережани) - "Мечищів" 1:1
"Рибники" - "Галичина" (Нараїв) 0:8
"Єдність" (Рибники) - "Лапшин" +:- (неявка)

***
З "Лапшина" знято одне турнірне очко за неявку в Котів на матч з "Єдністю".
З Регламенту змагань: "4.30. У випадку неявки на гру команди, цій команді зараховується технічна поразка – (-:+), а супернику технічна перемога – (+:-)... 4.33. З команди винуватця знімається одне очко в турнірній таблиці, а якщо неявка відбулась в першому колі, в другому колі команда винуватець зобов’язана домашній матч провести на полі суперника до якого здійснено невиїзд".

Громада гарної, з багатою історією, сільської ради Біще підтримала ідею розглянути можливість створення об'єднаної громади з Надрічнянською, Рекшинською, Жуківською та Урманською сільськими радами (в перспективі Лапшин, Вербів, а може і Куропатники передумають).
Якщо решту сусідів також погодяться - наступний етап створення спільної комісії, для подальшого напрацювання документів та оцінки економічної спроможності такої громади.
Категорія: Сільська рада | Перегляди: 34 | Автор: NADRICHNE | Дата: 28 Травень 2017 | Коментарі: (0)

Безкоштовний каталог сайтів Каталог MyList.com.ua Каталог україномовних сайтів Україна онлайн LogUA-Сервіс статистики та рейтинг україномовних сайтів. Топ сайтів України. Каталог