– Чи не втомлюєтеся розважати людей?
– Леся: Тамадувати важко, але цікаво. Якщо веселитися з чужими людьми так, як з рідними, не втомишся. Гості тоді йдуть на контакт. Буває часом, що самі не маємо настрою. Але добре, що нас двоє – підтримуємо одна одну.
– Світлана: Коли однакові ведучі – це ціково гостям. Разом працюємо ефективніше, адже під час весілля дивимося за всім: настроєм молодих і гостей, реквізитом, музикою.
– Чим ще відрізняєтеся від інших ведучих?
– Світлана: На кожне весілля створюємо оригінальний сценарій. Залучаємо мімів, проводимо власні перфоманси. Кожна пара – індивідуальна. Звичайно, ми маємо сталий каркас. Але наповнення вишукуємо разом із молодятами.
– Леся: Перед весіллям зустрічаємося з молодятами, щоб врахувати їх бажання, вивчити їх. Стараємося зрозуміти, які вони люди. Дізнаємося, які між молодятами відносини, історію їхнього кохання, родину з обох сторін. Надзвичайно важливо знати найближчих родичів. Інколи даємо завдання братам, сестрам чи друзям молодят, щоб ті згадали історію із життя наречених.
– У чому труднощі вашої роботи? Що важко? Може взуття весь день носити, одяг, говорити, тощо?
Світлан: Взуття – це ви влучно запитали. У буденному житті майже не ходимо на підборах. Навіть на перше весілля брали з собою перезуття. З часом помітили, що під час проведення свята ноги не болять. У чому тут секрет – не знаємо. Можливо, просто не думаєш про це, а може ноги звикають. Протягом вечора – на підборах.
Леся: Якщо на початку весілля до людей знайшли підхід, то після другого столу аудиторія дещо міняється. Нам доводиться вдвічі більше працювати, щоб втримати людську енергію.
– Як себе відновлюєте після весілля?
Світлана: Після весілля у нас дуже хороший настрій. Не через те, що свято закінчилось і тим більше не через гроші. Просто таке враження, що ти виконала добру важливу місію. У пам’яті – щасливі люди, закохані погляди. Морально ми себе не відновлюємо, тільки фізично. Довше спимо, протягом дня п’ємо зелений чай або воду, стараємось багато не їсти, адже організм збився і виснажився. Переїданням легко можна нашкодити.
– Ваша робота така, що ви ніколи не буваєте голодні?
Леся: Це хибне враження. Ми на весіллі практично не їмо. Це правило у нас закарбувалось ще з студентських-театральних років. Щоб добре працювала дихальна система, була чітка подача голосу, не можна переїдати. Краще бути трішки голодним.
Категорія: |
Перегляди: 875 |
Автор: NADRICHNE |
Дата: 24 January 2017
|